موسسه مهاجرتی آتیه دار به شماره ثبت 52178 تنها موسسه مهاجرتی رسمی در ایران بوده که دارای  سه شعبه فعال در ایران، قطر و کانادا است.

این مؤسسه دارای تیم مهاجرتی با تخصص بسیار بالا است که تمامی مراحل کار را زیر نظر وکیل مهاجرت انجام می دهد. این تیم سال های اخیر  در کارنامه خود تجربه موفق در پروژه های مهاجرتی بیشماری را داشته است.

ما اطمینان داریم که می توانیم راهنمای شما در پیچیده ترین مسائل مهاجرتی باشیم و نمایندگی موکلین را نزد نهاد ها و مراجع قانونی مربوطه از جمله اداره مهاجرت و شهروندی کانادا،دیوان امور مهاجرتی کانادا، پلیس مرزبانی کانادا،دادگاه های مهاجرتی و سایر مراجع ذی صلاح به عهده گیریم

خانم نسرین دلیر فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه هاروارد آمریکا وکیل رسمی استان آنتاریو و عضو رسمی مشاوران مهاجرت شورای تنظیم مقررات کانادا immigration consultants of Canada regulatory council  به شماره عضویت R708932  هستند.ایشون از وکلای مجرب موسسه مهاجرتی  آتیه دار و نماینده ما در شهر تورنتو هستند.

چرا مؤسسه مهاجرتی آتیه دار؟

مؤسسه مهاجرتی آتیه دار با وجود شعبه فعال در کانادا و در اختیار داشتن وکلایی که شهروندی این کشور را دارا می باشند می تواند پس از مهاجرت موکل به این کشور عهده دار امور مختلفی باشد که او در کشور مقصد با آن رو به رو می شود.این موسسه وکلایی فعال و مقیم در کشور کانادا دارد تا پرونده های  موکلان را از نزدیک پیگیری کند و در صورت لزوم در دادگاده فدرال کانادا از آنها دفاع کند.